Ústna hygiena – doplnkový predaj

Našim pacientom poskytujeme kompletnú inštruktáž k hygiene dutiny ústnej. V našej ambulancii ponúkame výrobky svetových lídrov dentálnej hygieny značiek Curaprox a TePe. U nás nájdete veľký výber zubných kefiek, zubných pást, ústnych vôd a iných pomôcok a to za veľmi priaznivé ceny.

TePe je Švédska značka vyrábajúca vysoko kvalitné a funkčné produkty pre dentálnu hygienu. TePe sú viac než len zubné a medzizubné kefky. TePe vyvíja svoje produkty v spolupráci s odborníkmi na dentálnu starostlivosť a využíva najnovšie poznatky v starostlivosti o zuby a ďasná už od roku 1965.

Už od roku 1972 CURAPROX prináša produkty, poznatky a tréning v oblasti ústnej hygieny. Pod značkou Curaprox pracujú odborníci na orálne zdravie a individuálnu dentálnu preventívnu starostlivosť, ktorých hlavnou úlohou je vyvíjať nástroje na to, aby ľudia boli schopní udržať zuby zdravé po celý rok. Švajčiarska spoločnosť Curaprox stavia svoje dobré meno na stále sa rozvíjajúcich znalostiach o technikách čistenia a starostlivosti o zuby. Namiesto nylonových štetiniek využívajú vo všetkých druhoch zubných kefiek vlákna CUREN®, ktoré sú neuveriteľne jemné a šetrné k zubom aj ďasnám.